اقامت در هتل های تونس یکی از بهترین کارها برای کاهش هزینه های سفر است البته باید تمیزی و دسترسی هتل را نیز در نظر گرفت .اکثر گردشگران تور تونس ساعات محدودی را در هتل میگذرانند ،بنابراین مایلند هتلی با حداقل هزینه رزرو کنند.یکی از پیشنهادات کارگزاران در تونس برای گردشگران ،هتل ویلامار رزیدنس دی چارم تونس می باشد .هتل ویلامار رزیدنس دی چارم علاوه بر قیمت مناسب در شهر حمامت تونس واقع شده و دسترسی راحتی به ساحل زیبای حمامت دارد و توسط یک باغ بزرگ گل و گیاهان احاطه شده است.

هتل ویلامار رزیدنس دی چارم تونس

هتل ویلامار رزیدنس دی چارم تونس

هتل ویلامار رزیدنس دی چارم حمامت تونس (Villamar Hotel de Charme) دارای 25 اتاق و سوئیت است.اتاق های هتل ویلامار رزیدنس دی چارم که بسیار زیبا دکور شده اند شامل تلویزون ال سی دی با کانال های ماهواره ای ، تهویه مطبوع ، تخت های راحت ، کتری برقی ، حمام خصوصی با دوش ، حوله ، سشوار ، میز کار ، وای فای رایگان ، گاوصندوق و تلفن می باشند و نظافت آن ها به صورت روزانه انجام می گیرد.

اتاق هتل ویلامار رزیدنس دی چارم تونس

اتاق هتل ویلامار رزیدنس دی چارم تونس

امکانات رفاهی هتل شامل: استخر روباز ، ساحل اختصاصی ، سيستم تهويه مطبوع،صرافی ،کرایه اتومبيل، رستوران، پذیرش شبانه روزی، بالکن، اتاقهای پاک و بدون سیگار، پذیرش و تحویل سریع، گاوصندوق، تهویه، بار، گرمایش رستوران با منوی رژیمی و … می باشد.

 

اطلاعات هتل ویلامار رزیدنس دی چارم حمامت

 • آدرس :Avenue de la Paix, Hammamet, Tunisia
 • تلفن :0021672249666

اتاق هتل ویلامار رزیدنس دی چارم حمامت

اتاق هتل ویلامار رزیدنس دی چارم حمامت

هتل ویلامار رزیدنس دی چارم حمامت تونس

هتل ویلامار رزیدنس دی چارم حمامت تونس

هتل ویلامار رزیدنس دی چارم حمامت تونس

هتل ویلامار رزیدنس دی چارم حمامت تونس

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.