اگر قصد دارید به تونس سفر کنید، بهتر است قبل از سفر راهنمای سفر به تونسرا طالعه کنید تا اطلاعات کافی در مورد جزییاتی مانند بهداشت و سلامتی، وجه رایج، غذا، جاهای دیدنی، قوانین تونس و … داشته باشید.

بهترین هتل های مراکش

قبل از سفر به تونس بخوانید

یکی از خوش آب و هواترین کشورهای آفریقا تونس است. تونس در فصل تابستان بسیار پرطرفدار است و گردشگران زیادی به این کشو سفر می کنند.

علاوه بر ساحل زیبای مدیترانه که فرصت بسیار خوبی برای آفتاب گرفتن است، استراحت در ساحل، گشت  گذار در جنگل ساحلی و صحرای شنی هم بسیار هیجان انگیز است. اصلا همین تنوع اقلیمی که دریا و جنگل در کنار صحرایی پر از شن قرار گرفته اند جذابیت بسیار زیادی برای این کشور بوجود آورده است.

اب و هوای رباط مراکش

اب و هوای رباط مراکش

دینار واحد پول  تونس است، که میتوانید در صورتی که دلار یا یورو با خود دارید به صرافی ها با همراه داشتن پاسپورت برای چنج کردن مراجعه کنید . عربی زبان رسمی‌ کشور تونس است. البته اکثر مردم تونس فرانسه هم بلد هستن و در کل ارتباط برقرار کردن با تونسی ها کار سختی نیست.

اگر به دنبال بازدید از بناهای تاریخی و معماری های فوق العاده هستید، کشور مناسبی راب برای سفر انتخاب کردید. در این کشور می توانید ساختمان هایی با معماری بسیار زیبای رومی ببنید، مساجدی که بعد از اسلام در این کشور ساخته شده و سایر دیدنی های جذاب این کشور همگی دیدنی های جذابی هستند.

نگران خوراکی ها و غذا نباشید. توی تونس میتونید هر نوع غذایی رو تست کنید، از غذاهای عربی گرفته تا غذاهای فرانسوی ، ایتالیایی، اسپانیایی و  … . غذاهای محلی تونس هم بسیار خوشمزه هستند، و به راحتی میتوانید خیالتان شکمتان راحت باشد.

مسجد کتبیه مراکش

مسجد کتبیه مراکش

راستی حواستان باشد موقع ورود به تونس این وسایل را با خودتان نبرید، دینار تونس، اسلحه گرم، مواد منفجره، مواد مخدر، کالاهای جعلی، لباس های استفاده شده ، درخت های نخل و شاخه ها، بوته حنا، سگ های خطرناک. باید به قوانین همه کشورها احترام گذاشت.

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.