اکثر افرادی که به تونس علاقمندند حتی اگر تا به حال،تور تونس نرفته باشند،می دانند که تونس یکی از شهرهای توریستی استان تونس ست .شهر تونس بعنوان یک شهر کاملا توریستی و بواسطه جاذبه های طبیعی که دارد باعث شده توریست ها را راضی نگه دارد که در این قسمت فهرست جاذبه های گردشگری تونس را شرح داده ایم پس با ما همراه باشید.

1. کلیسای سنت لوئیس تونس

کلیسای سنت لوئیس یکی از دیدنیهای شهر تونس می باشد که در 17 کیلومتری تونس و در تپه های باستانی کارتاژ و بر روی تپه ای قدیمی بنام بیرسا در فاصله سالهای ۱۸۸۴ تا ۱۸۹۰ میلادی ساخته شده است و بخاطر کوچک بودن این مکان ،مراسمات خاصی در این مکان انجام می پذیرد.

کلیسای سنت لوئیس تونس

کلیسای سنت لوئیس تونس

 

2. مسجد زیتونیه تونس

مسجد زیتونیه (Zitouna Mosque) یکی از معروفترین مساجد شهر تونس می باشد که به دلیل درخت زیتون بزرگی که در این محل وجود داشته این مسجد را به نام مسجد زیتونیه نام گذاری کرده اند و دارای 160 ستون می باشد و اکثر بناهای تاریخی کارتاژ در این مکان نهفته اند و امروزه به یکی از محل های تدریس علوم دینی مبدل گردیده است.

مسجد زیتونیه تونس

مسجد زیتونیه تونس

 

3. خیابان حبیب بورقیبه تونس

یکی از مجلل ترین و شیک ترین خیابانهای شهر تونس می باشد که امروزه مردم تونس برای تفریح و خرید به این خیابان می روند و دارای 2 نماد کاملا مجزا از نوع معماری غربی( فرانسوی) و عربی می باشد در ضمن می توانید برندهای معروف را در خیابان شانزلیزه پیدا کنید.

خیابان حبیب بورقیبه تونس

خیابان حبیب بورقیبه تونس

4. موزه باردو تونس

موزه باردو تونس دومین موزه باستان شناسی قاره آفریقا بعد از موزه مصر می باشد که برای معمادری داخلی آن از انواع موزائیک که از بعضی جهات همانند موزه لوور پاریس ست استفاده شده است و امروزه به یکی از جاذبه های گردشگری تونس تبدیل شده است.

موزه باردو تونس

موزه باردو تونس

 

5. موزه معماری نابل تونس

یکی از مهمترین موزه های شهر تونس ،موزه نابل می باشد که در این موزه آثاری همچون هنر موزائیک و سفالگری در تونس به نمایش گذاشته شده است.

 

6. شهر دوگا تونس

شهر دوگا مربوط به دوره تاریخی روم می باشد که آثار باقی مانده لیبی _پونیکی در آن نهفته است این شهر نمایانگر نحوه زندگی مردم در زمان اشغال تونس توسط رومیها بوده و شامل تئاتر رومی حمام آثار معماری معابد ساختمانها کاخها و سایر آثار به جای مانده از آن دوره است که به عنوان یکی از مفاخر معماری تاریخی تونس محسوب می شود.

شهر دوگا تونس

شهر دوگا تونس

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.