در تور تونس میتوانید میهمان یکی از هتل های ۵ ستاره تاپ تونس باشید.این هتل ها خدماتی به مراتب بهتر از هتل های ۵ ستاره دارند و میتوانید اقامت دلچسب را در این هتل ها تجربه کنید .هتل شرایتون (Sheraton Tunis Hotel) هم یکی از این هتل های تونس ست که در نزدیکی باغ وحش و دانشگاه تونس واقع شده و در هتل 5 ستاره شرایتون تونس سرویس دهی به صورت uall میباشد و میتوانید ساعتها از سرگرمی ها و تفریحات این هتل لذت ببرید .

هتل شرایتون تونس

هتل شرایتون تونس

هتل 5 ستاره شرایتون تونس

هتل 5 ستاره شرایتون تونس

هتل شرایتون تونس بعنوان یکی از مجلل ترین هتل های تونس دارای 285 اتاق می باشد.این اتاقها مجهز به سیستم تهویه و شیشه دو جداره می باشد و با رنگهای روشن طبیعی طراحی شده اند و امکاناتی از جمله :تلویزیون ال سی دی ،سشورا ،حمام ،بالکن خصوصی ،لوازم آرایشی،بهداشتی،مینی بار و … می باشد و دارای امکانات رفاهی دیگری از جمله :استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، حمام ترکی ، استخر سر پوشیده ، استخر سرباز (فصلی) ، استخر سرپوشیده (تمام فصل)،صرافی ،ترانسفر فرودگاهی و … می باشد.

عکسهای هتل شرایتون تونس

عکسهای هتل شرایتون تونس

اطلاعات کلی هتل شرایتون تانیس اند تاورز تونس

 • آدرس هتل شرایتون تونس :Avenue de la Ligue Arabe, B.P. 345, Tunis Carthage Cedex 1080, Tunisia
 • تلفن هتل شرایتون تونس :0021671782100
 • وبسایت هتل شرایتون تونس :www.sheratontunis.com

اتاق هتل شرایتون تونس

اتاق هتل شرایتون تونس

رستوران هتل شرایتون تونس

رستوران هتل شرایتون تونس

امکانات هتل شرایتون تونس

امکانات هتل شرایتون تونس

تصویر هتل شرایتون تونس

تصویر هتل شرایتون تونس

عکسهای هتل شرایتون تونس

عکسهای هتل شرایتون تونس

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.