یکی از مهمترین بخش های سفر شما به تونس،انتخاب رستوران مناسب و ارزان می باشد.سعی کنید قبل از انتخاب، در مورد قیمت ها و منوی غذای آن اطلاعات کافی را کسب کنید. ر این رستوران ها از غذاهای سنتی تونس گرفته تا غذاهای اروپایی و بین المللی سرو می شود که در اینجا به معرفی رستوران های تونس می پردازیم.

 

رستوران دار اصلاح تونس (dar slah restaurant in tunis)

رستوران دار اصلاح (Restaurant Dar Slah Tunis) یکی از معروف ترین رستوران های شهر تونس می باشد که در چند قدمی میدان دولت در خیابان کاسبا و قلب تاریخی مدینا واقع شده است.این رستوران که سعی بر حفظ فرهنگ های سنتی تونس دارد، لذیذ ترین غذاهای سنتی تونس را با مواد غذایی تازه و فصلی سرو می کند.

رستوران های تونس

رستوران های تونس

 

رستوران العلی تونس (el ali restaurant in tunis)

رستوران العلی در یکی از مناطق شلوغ تونس واقع شده است که همراه با غذا خوردن می توانید از موسیقی زنده و خوردن نوشیدنی های خاص بهره ببرید این رستوران منحصر به فرد ترین غذاهای تونس سرو می کند و کارکنان این رسوران حرفه ای و با مودب هستند.

رستوران های تونس

رستوران های تونس

 

رستوران اسارایا تونس (essaraya restaurant tunisia)

رستوران اسارایا (essaraya restaurant) در یکی از کوچه های باریک مدینا به شکل یک کاخ مجلل و زیبا واقع شده است.در ورودی رستوران راهنماهایی با فانوس ایستاده و شما را به داخل کاخ زیبا راهنمایی میکنند و دارای غذاهای سنتی و خوشمزا های می باشد.

رستوران های تونس

رستوران های تونس

 

رستوران دار زاروک (Restaurant Dar Zarrouk)

رستوران دار زاروک بر تپه های روستای ساحلی سیدی بو سعید و حدود 20 کیلومتری تونس واقع شده است و نمای بی نظیری از خانه های سفید و ابی و دریای کریستالی و باشکوه مدیترانه را برای گردشگران تور تونس نوروز 96 ارائه می دهد و در فضای داخلی هم خلیج تونس دیده می شود و دیوارهای کاشی کاری شده و پر زرق و برق شما را میخکوب می کند.

رستوران های تونس

رستوران های تونس

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.