مراکش یکی از مهم ترین شهرهای توریستی دنیاست که در زمینه گردشگری قاره آفریقا نقش قابل توجهی دارد.جاهای دیدنی کشور مراکش طرفداران زیادی دارد و بخش مهم آن را آثار تاریخی و بناهای به جا ماند از گذشتگان تشکیل میدهد.امروزه کشور مراکش میزبان میلیونها گردشگر است که به محض ورود به فرودگاه مراکش ،به یکی از اصلی ترین مناطق توریستی مراکش که در نوار ساحلی اقیانوس اطلس قرار دارند،می روند و تعطیلات خود را در این مکانها سپری می کنند.در ز یر لیستی از بهترین مناطق دیدنی مراکش آورده شده است.

جاهای دیدنی کشور مراکش

جاهای دیدنی کشور مراکش

 

باغ ماژورل مراکش

باغ ماژورل (Jardin Majorelle) یکی از زیباترین باغ های گیاه شناسی در کشور مراکش به شمار می آید که در دهه 20 توسط یک هنرمند فرانسوی به نام ژاک ماژورل طراحی شد و مساحتی بالغ بر 1 هکتار را به خود اختصاص داده است در این مکان انواع گونه های گیاهی از جمله کاکتوس،نیلوفر آبی و… موجود می باشد و دیواره های این مکان با رنگ آبی طراحی شده است و شما عزیزان می توانید در میان گلهای رنگارنگ قدم زده و لذت ببرید و همچنین رشامل اتاقک های کوچک و چند ویلا می باشد.

باغ ماژورل مراکش

باغ ماژورل مراکش

باغ ماژورل مراکش

باغ ماژورل مراکش

 

قصر باهیه مراکش

مراکش مملو از جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی است که سبب می شود تور مراکش در میان افراد اهل گردشگری پر طرفدار جلوه کند.یکی از این جاذبه ها ،قصر دیدنی باهیه می باشد.این قصر به منظور ساخته شدهاست که نشان می دهد که مردم در قرن 19 به چه سبکی زندگی می کردند.این قصر را برای اقامت حرم احمد بن موسی ساخته شد ودارای فضای داخلی بی نظیری می باشد.

قصر باهیه در مراکش

قصر باهیه در مراکش

قصر باهیه در مراکش

قصر باهیه در مراکش

 

مسجد کتبیه مراکش

مسجد کتبیه (Koutoubia Minaret) یکی از مشهورترین و بزرگترین مساجد شهر مراکش می باشد که در سال 1150 ساخته و به روی عموم باز شد.این مسجد  مساحتی بالغ بر 5300 متر مربع را به خود اختصاص داده است و شامل 17 اتاق و 11 گنبد کتیبه کاری شده و چند مناره به ارتفاع 65 متر می باشد.

مسجد کتبیه مراکش

مسجد کتبیه مراکش

مسجد کتبیه مراکش

مسجد کتبیه مراکش

 

قصر البدیع مراکش

قصر البدیع (El Badi Palace) یکی از اماکن دیدنی مراکش می باشد که توسط احمد المنصور، پادشاه سعدیان، در سال 1578 ساخته شد و فقط بقایای یک قصر می باشد.این قصر شامل 360 اتاق با فضای داخلی زیبا می باشد و قبل از باز سازی حیاط آن با مرمر ایتالیایی و مقادیر زیادی از طلاهای سنگین و بزرگ تزئین شده بود.

قصر البدیع مراکش

قصر البدیع مراکش

قصر البدیع مراکش

قصر البدیع مراکش

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.