شاید شما هم شنیده باشید که اقامت تو بعضی از هتل های تونس با توجه به این که تو نوروز برنامه های ویژه ای واسه گردشگرها و خصوصا ایرانی ها دارن ، دلچسب تره .زیرا در تمام ساعات روز برنامه های خوبی براتون اجرا میشه و حتی اگه مایل نباشین از هتل خارج شین، میتونین سرگرمی های خوبی داشته باشین. برای انتخاب بهتر اقامتگاه با ما همراه باشید تا با 4 هتل برتر 3 ستاره در تونس آشنا شوید.

هتل یادیس ابن خالدون تونس

هتل یادیس ابن خالدون تونس یکی از این هتل هاس که تو نوروز با برنامه های خیلی شاد میزبان شماس و تنها 20 دقیقه تا فرودگاه بین المللی کارتاژ فاصله دارد و یکی بهترین هتل های تونس می باشد.

 

هتل یادیس ابن خالدون تونس

هتل یادیس ابن خالدون تونس

 

 

هتل سیکلامنس مچموم تونس

 

هتل سیکلامنس مچموم تونس

هتل سیکلامنس مچموم تونس

 

این هتل ها خدماتی به مراتب بهتر از هتل های 3 ستاره دارند و میتوانید اقامت دلچسب را در این هتل ها تجربه کنید. هتل سیکلامنس مچموم هم یکی از این هتل های تونس ست. سرویس دهی در این هتل به صورت all میباشد و میتوانید ساعتها از سرگرمی ها و تفریحات این هتل لذت ببرید.

 

 

هتل کارلتن تونس

 

هتل کارلتن تونس

هتل کارلتن تونس

 

اقامت تو بعضی از هتل های تونس با توجه به این که تو نوروز برنامه های ویژه ای واسه گردشگرها و خصوصا ایرانی ها دارن ، دلچسب تره . آخه اینجور تو تمام ساعات روز برنامه های خوبی براتون اجرا میشه و حتی اگه مایل نباشین از هتل خارج شین ، میتونین سرگرمی های خوبی داشته باشین. هتل کارلتن تونس carlton tunisa یکی از این هتل هاس که تو نوروز با برنامه های خیلی شاد میزبان شماس.

 

 

هتل گلف رویال تونس

 

هتل گلف رویال تونس

هتل گلف رویال تونس

در تور تونس انتخاب هتل کار راحتی نیست، تعداد هتل های تونس و تنوع خدماتشان کمی انتخاب را سخت می کند . اگر برای تفریح به تونس نمی روید و سفرتان جنبه کاری دارد ،مسلما نمیخواهید برای هتل هزینه زیادی بکنید در این مواقع بهتر است در میان هتل های ۳ ستاره تونس ،هتل را که محل کارتان نزدیک تر است انتخاب نمایید تا در هزینه هتل و رفت و آمد بطور همزمان صرفه جویی کرده باشید. یکی از این هتل ها، هتل سه ستاره گلف رویال تونس (Golf Royal Hotel) است.

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.