لذت سفر به تونس را با اقامت در هتل های 3 ستاره تونس دو چندان کنید !اگر تور حمامت انتخاب شما برای سفر است ،برای اقامت هتل های 3 ستاره را برگزینید .هتل های حمامت در جذب رضایت گردشگران بسیار موفق ظاهر شده اند و گردشگرانی که این هتل ها را انتخاب نموده اند از تصمیم خود بسیار خرسند بوده اند که یکی از این هتلها، هتل 3 ستاره سیکلامنس مچموم حمامت تونس بوده استت.

هتل سیکلامنس مچموم تونس

هتل سیکلامنس مچموم تونس

هتل سیکلامنس مچموم (Cyclamens Hotel Mechmoum) یکی از هتل های 3 ستاره و لوکس در منطقه حمامت تونس می باشد که تنها چنددقیقه تا ساحل زیبای یاسمین فاصله دارد و اطراف این هتل را باغ های بزرگ و مدیترانه ای احاطه کرده است و کارکنان این هتل با برخورد خوبی که با میهمانان داشتند توانسته اند نظر مسافران را جلب کنند.

هتل سیکلامنس مچموم تونس

هتل سیکلامنس مچموم تونس

اتاقهای هتل 3 ستاره سیکلامنس مچموم تونس شامل انواع اتاقهای استاندارد،رویال ، دلوکس ،سوئیتهاو ویلاهای زیبا ومجلل است که در مجموع صد و بیست و نه اتاق را دربرمی گیرد.متراژهای اتاق بسیار متنوع ست که با هر سلیقه وامکانات مالی سازگار است.تقریبا همه اتاقها دارای بالکن و دارای چشم انداز روبه دریا یا باغ و یا هردو می باشد و چنانچه توانستید از هوای پاک و تفریحات ساحلی هتل 3 ستاره سیکلامنس مچموم حمامت دل بکنید در موقع استراحت در اتاقها مناظر چشم نوازی خواهید دید.کلیه اتاقها دارای گاوصندوق ، یخچال ، تلفن ، سشوار ، تلویزیون ،ماهواره واینترنت و برخی اتاقها مجهز به جکوزی می باشد و اتاقها هرروز توسط خدمتکاران هتل نظافت ،پاکسازی وتجهیز می شود.

اتاق هتل سیکلامنس مچموم تونس

اتاق هتل سیکلامنس مچموم تونس

امکانات هتل 3 ستاره سیکلامنس مچموم حمامت تونس شامل :رستوران و بار، استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی، سونا و جکوزی، ماساژ،سالن کنفرانس،استخر روباز، خدمات پرینت و فکس، صرافی, پارکینگ، لاندری، فروشگاه و … می باشد.

 

اطلاعات کلی هتل 3 ستاره سیکلامنس مچموم حمامت تونس

 • آدرس :Zone Touristique, 8050 Hammamet, Tunisia
 • تلفن :0021672249556

هتل سیکلامنس مچموم حمامت

هتل سیکلامنس مچموم حمامت

هتل سیکلامنس مچموم حمامت

هتل سیکلامنس مچموم حمامت

هتل سیکلامنس مچموم حمامت

هتل سیکلامنس مچموم حمامت

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.