یکی دیگر از تورهای محبوب قاره آفریقا که در بین ایرانیان ، تور مراکش ست . مراکش یا کشور پادشاهی مغرب کشوریست در شمال غربی آفریقا که از سوی خاور با کشور الجزایر، از غرب با اقیانوس اطلس، از جنوب با کشور موریتانی و از شمال با دریای مدیترانه همسایه‌ است که پایتخت آن شهر رباط و پایتخت تجاری آن کازابلانکا ست و طبق سرشماری های انجام شده جمعیت این کشور بالغ بر 31224000 هزار نفر می باشد.

تور مراکش

تور مراکش

اگر تور مراکش نوروز یا تور مراکش تابستان را انتخاب کرده باشید براحتی میتوانید از تفریحات مراکش استفاده کنید . شهر مراکش مکانی مناسب برای طرفداران موج سواری و قایقرانی نیز می باشد. مشتاقان شب زنده داری با زیبایی محو کننده بنادر بکر ، کوه های اطلس و سواحل شنی و ماسه ای بی نظیر خاطرات به یاد ماندنی از این شهر با خود به ارمغان خواهند برد .

تور مراکش کازابلانکا

تور مراکش کازابلانکا

آب و هوای مراکش در بهار و پاییز مناسب تر از سایر فصل هاست . در کل مراکش دارای زمستان هایی معتدل و بارانی و تابستان های گرم و خشک است اما نسیم بعد از ظهری در تابستان ها ، کمی از شدت گرما می کاهد .بنابراین رزرو تور مراکش در فصلهای بهار و پاییز روق بیشتری دارد.برای رزرو تور ارزان مراکش و آگاهی از قیمت تور مراکش با همکاران ما در آژانس سعادت سیر تماس حاصل فرمایید.

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.